Steroid Al
Hurtownia materiałów budowlanych - DERMEX
DERMEX - Hurtownia Materiałów Budowlanych

Manager ds. Inwestycji Budowlanych

Miejsce pracy: Chełmek

Zakres obowiązków:

  • Budowanie dobrych relacji z klientami,
  • Opracowywanie dokumentacji przetargowych,
  • Przygotowywanie planów zamówień materiałów i urządzeń związanych z realizacją inwestycji budowlanych,
  • Kierowanie budową i nadzór nad jakością robót zgodnie z opracowanym harmonogramem,
  • Koordynowanie prac podwykonawców i zasobów własnych przedsiębiorstwa,
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy i Inwestorem,
  • Finalizacja prac budowlanych, oddanie do eksploatacji wraz z przygotowywaniem dokumentacji powykonawczej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo lub pokrewne),
  • Doświadczenie w nadzorowaniu i koordynacji robót budowlanych,
  • Znajomość procesu inwestycji budowlanych oraz rynku materiałów,
  • Znajomość obsługi komputera, pakietu office
  • Biegła znajomość procesu kosztorysowania (np. program ZUZIA),
  • Niezbędna znajomość prawa budowlanego,
  • Dobra organizacja pracy i prawo jazdy kat.B
  • Wysoka motywacja na osiąganie założonych celów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (na początek  okres próbny, potem umowa na czas nieokreślony),
  • Szkolenia ułatwiające wdrożenie i wsparcie merytoryczne,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • Pracę w przyjaznym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.